Gryfusowe podsumowanie sezonu Anno Domini 2017

//gryfus.szczecin.pl/wp-content/uploads/2017/09/podsumowanie.jpg

Sezon 2017 podsumujemy w dniach 13-15 października w Lubniewicach w Ośrodku wypoczynkowym Zielony Cypel.
Tym razem chcemy wybrać się do malowniczo położonych Lubniewic. Zielony Cypel do którego się wybieramy leży nad jeziorem Lubiąż, jest to miejsce otoczone lasami. Dla chętnych będzie też możliwość zwiedzenia bunkrów i tu uwaga.... rowerami!

Program wyprawy jest następujący 🙂 :
13.10.2017
W Lubniewicach będziemy wieczorem (dojazd jest we własnym zakresie)
Na godzinę 19:00 serdecznie zapraszamy na ognisko ( przygotowane dla nas będą: kiełbasa, sałatki, pieczywo, ketchup, sosy)
W planach mamy wieczorne rozmowy przy ognisku, oczywiście pewnie znajdziemy trochę miejsca gdzie będziemy mogli potańczyć.
Kochani pamiętajcie, że jest to październik więc weźcie coś ciepłego do ubrania i proponuję nawet wziąć po kocyku, żeby przyjemniej nam się siedziało. Liczymy na to, że pogoda nam dopisze, ale jak wiemy różnie to bywa.

14.10.2017
7:00 Wspólnie jemy pyszne śniadanie
8:00 wyruszamy na dwóch kółkach podziwiać piękno okolicy.
Opcje wycieczek będą dwie, jedna to trasa z Lubniewic do Sulęcina, czyli lasy, wąwozy, jeziora i piękne krajobrazy, przejedziemy przez Uroczysko Lubniewisko, co mam wam powiedzieć będzie poprostu pięknie.
Druga opcja niestety ograniczona ilościowo ze względów technicznych to wycieczka Pętlą Boryszyńską, wspaniała przygoda dla wszystkich tych którzy mają w sobie coś z odkrywcy. Do bunkrów dojedziemy rowerami, nastepnie pojeździmy dwie godziny po bunkrach i wrócimy do Lubniewic.

18:00 Wspólna kolacja
19:00 Zaprezentowanie się grup oraz rozmowy o tym co się działo w 2017roku i jakie plany mamy na przyszłość
21:00 -3:00 dyskoteka
17.10.2016
8:00 Jemy wspólnie regenerujące śniadanie 🙂
10:00 Może poranny spacer? Następnie wracamy do Szczecina.

Będziemy nocować w:
Zielony Cypel
http://www.zielonycypel.pl/index.php/pl/ofertapl
https://www.facebook.com/MRU-Pętla-Boryszyńska-428537807261942/

Bunkry, które możemy odwiedzić:
https://www.facebook.com/MRU-Pętla-Boryszyńska-428537807261942/

Pozdrawiam Was gorąco i czekam na Was w dniu 13.10.2017 w Lubniewicach

Regulamin wyjazdu rowerowego "Podsumowanie sezonu Anno Domini 2016"

1. Organizatorem wyjazdu jest Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy „Gryfus”. Wyjazd nie ma celu komercyjnego, a Organizator jedynie wykupuje usługi od innych podmiotów w imieniu uczestników wyjazdu aby dzięki odpowiedniej ilości uczestników uzyskać jak najlepsze warunki finansowe dla uczestników wyjazdu. Wyjazd ma na celu poza podziwianiem piękna krajobrazu także integrację miłośników turystyki rowerowej. Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy „Gryfus” stawia sobie za cel aby podczas naszych wyjazdów rowerowych promować Pomorze Zachodnie oraz Szczecin.
2. W wyjeździe mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za żadnego z uczestników wyjazdu, za jego zachowanie, zaniedbanie czy zaniechanie w jakikolwiek sposób. Każdy z uczestników odpowiada sam za siebie i ponosi konsekwencje swojego zachowania, zaniedbania czy zaniechania.
3. Rower musi spełniać wymogi odpowiednich przepisów prawnych obowiązujących w Polsce, w tym musi być wyposażony w oświetlenie przednie i tylne.
4. Chociaż przepisy tego nie wymagają, dla własnego bezpieczeństwa należy wyposażyć się w kask rowerowy.
5. Należy pamiętać o zabraniu zapasowej dętki, zestawu naprawczego oraz innych akcesoriów potrzebnych do wymiany dętki i naprawy roweru, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Organizatorzy nie zapewniają wsparcia serwisowego ani żadnego innego wsparcia poza dobrym humorem podczas wyjazdu.
6. Wszystkich uczestników obowiązują przepisy ruchu drogowego obowiązujące na terytorium kraju, w którym danym momencie będziemy przebywać.
7. Tempo jazdy: turystyczne (20 - 25km/h). Jedziemy w grupie i zależy nam na wspólnym miłym spędzeniu czasu podczas delektowania się pięknem Lubniewic i powiatu Sulęcińskiego.
8. Uczestnik, który wycofa się na trasie ze wspólnej jazdy, musi we własnym zakresie zorganizować sobie bezpieczny transport do miejsca noclegu lub powrót do domu.
9. Fundacja SKR Gryfus nie pobiera za udział w wyjeździe żadnej opłaty a jedynie pośredniczy w rezerwacji wspólnego noclegu dla uczestników wyjazdu oraz innych kosztów wynikających z organizacji przejazdu. Ze względów logistycznych, ilość miejsc jest ograniczona więc decyduje kolejność zgłoszeń wysłanych przez formularz na stronie Gryfusowe podsumowanie sezonu Anno Domini 2017 i dokonanie wpłaty w terminie 3 dni. Opłatę należy dokonać na konto podane w informacji zwrotnej, potwierdzającej przyjęcie zgłoszenia. Brak wpłaty rozumiane jest jako rezygnacja ze wspólnego wyjazdu. Fundacja SKR Gryfus nie odpowiada za standard, obsługę ani inne rzeczy oferowane przez inne firmy z których usług będziemy korzystali.
10. Należy pamiętać o odpowiednim ubraniu - proponujemy na tzw. „cebulkę”, stopy i dłonie najszybciej się wychładzają, dobra przeciwdeszczowa kurtka wskazana.
11. W ramach opłaty uczestnicy mają zagwarantowane:
- 2 noclegi ( Ośrodek wypoczynkowy Zielony Cypel),
- 2 śniadania,
- w piątek grill
- w sobotę obiadokolacja oraz dyskoteka
- sala na dyskotekę w cenie pobytu ( sala dostępna jest dla nas do godziny 3)
- nasze towarzystwo i przewodnictwo na wyprawie dorzucamy tradycyjnie gratis. 🙂
Koszt: 250zł/osoby
Dodatkowo jeśli ktoś ma ochotę pojeździć rowerem po bunkrach to dodatkowy koszt takiej wycieczki to 60 zł od osoby
12. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Organizatora wyjazdu dla potrzeb wyjazdu.
13. Uczestnik wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z jego osobą, mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję a także w celach marketingowych Organizatora i sponsorów.
14. Miejsce zbiórki: Ośrodek wypoczynkowy Zielony Cypel, ul. Leśna 1, Lubniewice
15. DATA ZBIORKI, piątek 13.10.2017, g.19.00.
16. Obecność uczestnika wycieczki jest potwierdzeniem, że zapoznał się z regulaminem, zrozumiał jego treść i w pełni akceptuje jego zapisy, w szczególności fakt, że sam jest odpowiedzialny za swoje czyny czy brak odpowiedniego przygotowania do wyjazdu.