Podziękowania za Szwecję

Kochani, pragniemy bardzo gorąco podziękować wszystkim uczestnikom wyprawy rowerowej Szwecja z Gryfusem, czyli ze Szczecina do Skanii na rowerach za stworzenie niepowtarzalnej i wyjątkowej atmosfery!
Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy w tak wspaniałym gronie delektować się pięknem przeuroczej Skanii i poznać taki wielu niezwykłych miłośników turystyki rowerowej.

Równie gorąco chcemy podziękować wszystkim instytucjom i firmom, które wsparły nas w organizacji tego wydarzenia.
To właśnie dzięki ich wsparciu uczestnicy naszego eventu otrzymali dedykowane koszulki kolarskie oraz medale, a na trasie towarzyszyły nam wozy techniczne.
Dziękujemy Panu Prezydentowi Piotrowi Krzystkowi oraz Panu Marszałkowi Olgierdowi Geblewiczowi za objęciem mecenatem i patronatem naszej wyprawy.
Dziękujemy gorąco sponsorom: Netto Polska, Unity Line, DGS Poland, Geobike oraz Berlin Döner Kebap!
Składamy wielkie podziękowania Kurierowi Szczecińskiemu za objęciem patronatem prasowym naszej imprezy.
Dziękujemy firmie Prima PC za udostępnienie samochodu, który wiózł nasze bagaże.
Dziękujemy firmie Geobike za użyczenie samochodu serwisowego oraz rowerów elektrycznych, które były ogromną pomocą dla uczestników naszej wyprawy.
Przy tej okazji gorąco dziękujemy Kierowcom obydwu wozów technicznych za ogromną pomoc i zaangażowanie: Cezaremu z Geobike’a oraz Zbyszkowi, który prowadził samochód Prima PC.
Dziękujemy firmie Mediapromotion za wykonanie projektów koszulek kolarskich oraz medali.
Dziękujemy Wydziałowi Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie za zabezpieczenie naszego przejazdu przez Szczecin.
Dziękujemy policjantom z komisariatu na Niebuszewie za znakowanie naszych rowerów.
Dziękujemy także Członkom i Sympatykom Szczecińskiego Klubu Rowerowego Gryfus, za pomoc w bezpiecznym przeprowadzeniu imprezy (szczególnie Beacie za ogromne zaangażowanie we współpracę z hotelem oraz przewoźnikiem promowym i Krzyśkowi za pomoc w podziale noclegów).
Dziękujemy wszystkim z Was, którzy podczas wyprawy po Szwecji rozdawaliście ulotki Finał The Tall Ships Races 2017 i zapraszaliście Szwedów do odwiedzenia Szczecin Floating Garden podczas tegorocznych regat.
Jesteście WIELCY!