MAJORKA Z GRYFUSEM 2020

25 – 31 marca 2020 r

Rozpocznijmy sezon rowerowy 2020r.  wspaniałym wyjazdem w ciepłe kraje. Zapraszamy Was do wyjazdu na przepiękna Majorkę, gdzie oprócz pięknych plaż , wspaniałych dróg rowerowych będziemy mogli sprawdzić się na podjazdach i zjazdach jak z zawodowych tras kolarskich. 

Rowery

W tej edycji Majorka z Gryfusem będziemy korzystać z wypożyczalni Berganti Bikes, która w swojej ofercie posiada rowery marki Ridley Bikes. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni.

Zakwaterowanie

Bazą naszej wyprawy będzie Hotel Helios Mallorca. Nasz hotel jest w sąsiedztwie plaży Playa De Palma. Sam hotel jest przystosowany do obsługi rowerzystów, dzięki czemu będziemy mogli jeszcze bardziej podziwiać uroki Mallorca Spain.

TAK BYŁO W 2019 ROKU:

1.      Organizatorem wyjazdu jest Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus. Wyjazd nie ma celu komercyjnego, a Organizator jedynie wykupuje usługi od innych podmiotów w imieniu uczestników wyjazdu, aby dzięki odpowiedniej ilości uczestników uzyskać jak najlepsze warunki finansowe dla uczestników wyjazdu. Wyjazd ma na celu promocję turystyki rowerowej, przybliżenie uczestnikom wyprawy piękna szlaków rowerowych na Majorce oraz integrację miłośników turystyki rowerowej. Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus podczas swoich wypraw promuje Pomorze Zachodnie oraz Szczecin poprzez rozdawanie materiałów promocyjnych oraz zachęcanie napotkanych rowerzystów do odwiedzenia Szczecina oraz Pomorza Zachodniego. Wyjazd odbywa się w ramach kampanii społecznej „Szczecin_z całego serca polecam AMBASADOR”.

2.     W wyjeździe mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie. Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za żadnego z uczestników wyjazdu, za jego zachowanie, zaniedbanie czy zaniechanie w jakikolwiek sposób. Każdy z uczestników odpowiada sam za siebie i ponosi konsekwencje swojego zachowania, zaniedbania czy zaniechania.

3.      Każda osoba, która bierze udział w wyjeździe, robi to na własną odpowiedzialność i powinna ubezpieczyć się we własnym zakresie. Zachęcamy aby każdy uczestnik wyrobił i zabrał ze sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie dowód osobisty lub paszport.

4.      Każdy uczestnik wyprawy wypożyczy rower we własnym zakresie na Majorce. Organizator zaproponuje wypożyczalnię, która przygotuje rowery dla uczestników wyjazdu. 

5.      Chociaż przepisy tego nie wymagają, dla własnego bezpieczeństwa należy obowiązkowo wyposażyć się w kask rowerowy.

6.      Wszystkich uczestników obowiązują przepisy ruchu drogowego obowiązujące na terytorium państwa w którym aktualnie będziemy przebywać.

7.      Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus nie pobiera za udział w wyjeździe żadnej opłaty a jedynie pośredniczy w rezerwacji wspólnego noclegu dla uczestników wyjazdu oraz opłaceniu transportu. 

12.   Należy pamiętać o odpowiednim ubraniu – proponujemy na tzw. „cebulkę”, stopy i dłonie najszybciej się wychładzają, dobra przeciwdeszczowa kurtka wskazana.

13.   Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Organizatora wyjazdu dla potrzeb wyjazdu.

14.   Uczestnik wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z jego osobą, mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję a także w celach marketingowych Organizatora i sponsorów. Fundacja nie udostępnia danych osobowych, ani innych wrażliwych danych żadnemu sponsorowi. Dane mogą być wykorzystane jedynie w celu rejestracji na miejscach noclegowych lub w dokumentach wymaganych przez urzędy państwowe.15.   Obecność uczestnika wycieczki jest potwierdzeniem, że zapoznał się z regulaminem, zrozumiał jego treść i w pełni akceptuje jego zapisy, w szczególności fakt, że sam jest odpowiedzialny za swoje czyny czy brak odpowiedniego przygotowania do wyjazdu.

Cena 1950,00 ZŁ  obejmuję:

– przelot na trasie Berlin – Palma, Palma –Berlin w cenie dodatkowy bagaż 23kg

– zakwaterowanie w hotelu Helios ***, 6 noclegów ze śniadaniem w pokojach dwuosobowych

– transfery podczas wyjazdu: – z lotniska i na lotnisko, dwa wyjazdy z rowerami ( Formentor, Sa Cobra)

– wynajęcie samochodu (Van) do zabezpieczenia technicznego.

 

 Dodatkowe koszty:

– transfer do Berlina i z powrotem na lotnisko cena 82zł płatne u przewoźnika

– wynajęcie roweru na 5 dni cena od 79euro do 145euro w zależności od rodzaju roweru

 

Harmonogram płatności:

                   –  W terminie 2 dni od momentu zapisania kwota 950,00 zł, wpłacamy na konto Fundacji z dopiskiem Majorka 2020 I rata imię nazwisko uczestnika

                    –   W terminie do 30.01 każdy uczestnik wpłaca pozostałą kwotę tj. 1000 zł z dopiskiem Majorka 2020 II rata imię i nazwisko uczestnika

 

 

Symulacja kosztów wyjazdu:

1950,00 zł  – opłata za przelot, nocleg, transfery

82,00 zł  – transfery Berlin

Np. 130 euro – wynajem roweru z ubezpieczeniem Ridley Fenix SL rama carbon, osprzęt Ultegra 11s koła Mavic Aksium

Wyżywienie obiady i kolacje trzeba liczyć około 25 euro na dzień

Razem – 2032,00 zł plus 260 euro

 !!!
Nie ma możliwości zwrotu wpłaconych kwot gdyż są one przeznaczone na zakup imiennego biletu i opłacenia zaliczek za noclegi i rower.
W wyjątkowej  sytuacji jest możliwość zamiany uczestników wyjazdu i w takim przypadku nowy uczestnik pokrywa koszt operacji u operatora lotniczego wg. Stawek obowiązujących w dniu dokonywania zmiany. 

  1. Zapisy uruchamiamy 31.10 godz. 20:00
  2. Przelew 1 raty 950,00zł wpłacamy po zapisaniu się i potwierdzenie przelewu przesyłamy na adres marciniak@gryfus.szczecin.pl  do dnia  4.11 godz. 20:00, po tym terminie osoby bez potwierdzenia zostają skasowane z listy a ich miejsca zajmą osoby z listy rezerwowej.
  3. 6 – 7.11 zostaną zakupione bilety lotnicze, po tej czynności nie ma już bez kosztowej zamiany uczestników wyjazdu.
  4. Do 12.11 dokonujemy indywidualnie rezerwacji roweru przy pomocy specjalnego kodu, który zostanie przekazany dla uczestników.
  5. Przewidujemy w możliwość wspólnego dokonania rezerwacji w siedzibie Fundacji.
  6. Do dnia 31.01.2020 dokonujemy płatności drugiej raty w wysokości 1000 zł na konto Fundacji.

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) 

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świad­czeń zdrowotnych w czasie tymczasowego po­bytu na terenie innego państwa członkowskiego UE/EFTA.