Minął tydzień od 13 Rowerowy Rajd Dookoła Zalewu Szczecińskiego z Gryfusem

Kochani, dzisiaj na Pomorzu Zachodnim dużo 🌞 i piękna pogoda, a pamiętamy jak tydzień temu podczas 13 Rowerowy Rajd Dookoła Zalewu Szczecińskiego z Gryfusem towarzyszyły nam 🌧❄️🫧.
Więc tym bardziej dziękujemy Wam za uczestnictwo w tym wydarzeniu i dziękujemy za Waszą walkę do końca. 💪💪💪

Patronat nad wydarzeniem objęli Minister Sportu i Turystyki – Sławomir Nitras, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierd Geblewicz oraz Prezydent Szczecina – Piotr Krzystek. W Anklam rowerzystów gości burmistrz Michael Galander, a w Stepnicy burmistrz Andrzej Wyganowski.

Organizatorzy na organizację wydarzenia oraz dofinansowanie zakupu dedykowanych koszulek kolarskich dla uczestników rajdu pozyskali środki finansowe z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego oraz z Gminy Szczecin (tzw. mała dotacja). Zakup koszulek wsparły także firmy: Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, Grupa Gezet i Berlin Döner Kebap. Grupa Gezet była także Partnerem Motoryzacyjnym wydarzenia i zapewnia samochody niezbędne do zabezpieczenia rajdu. Serwis uczestnikom rajdu zapewnił szczeciński producent rowerów elektrycznych firma – Geobike. Na całej trasie rowerzystów będą wspierali serwisanci zarówno w samochodzie serwisowym jak i na rowerach elektrycznych (duża część trasy prowadzi po wałach w miejscach niedostępnych dla samochodów stąd serwisanci na rowerach będą bardzo praktyczną formą pomocy). Partnerem wydarzenia była Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, która udostępniła miejsce na start i metę rajdu.

Pomorze ZachodnieSzczeciński Klub Rowerowy Gryfus
#PomorzeZachodnie#GryfusSzczecin#Szczecin#Anklam#Świnoujście#Stepnica#dookołaZalewuSzczecińskiego

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.