Pomorze Zachodnie z Gryfusem vol.1

pomorze2020
0
DNI
0
UCZESTNIKÓW
0
KILOMETRÓW DO PRZEJECHANIA

INFORMACJE

Pierwszy dzień naszej rowerowej wyprawy na Pomorze Zachodnie, przebiegał bedzie trasą R 3. Na szlak ten wjedziemy na wysokości Gryfina i dojedziemy nim do Trzcińska.
Zapraszamy do obejrzenia filmu, który pokazuje co nas tam spotka.

Wstępny ramowy plan wyjazdu:

20.06.godz.7:00 - zbiórka, parking jezioro Szmaragdowe
20.06 godz. 7:15 ruszamy na trasę
20.06 godz. ok.19:00 dotarcie do Hotelu w Cedyni
21.06 godz. 7:00 śniadanie
21.06 godz. 8:30 wyruszamy na trasę drugiego dnia.
21.06 godz. 20:00 powrót do Szczecina

REGULAMIN WYJAZDU

1. Organizatorem wyjazdu jest Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus. Wyjazd nie ma celu komercyjnego, a Organizator jedynie wykupuje usługi od innych podmiotów w imieniu uczestników wyjazdu, aby dzięki odpowiedniej ilości uczestników uzyskać jak najlepsze warunki finansowe dla uczestników biorących udział w wyjeździe. Wyjazd ma na celu – poza podziwianiem piękna krajobrazu – także integrację miłośników turystyki rowerowej. Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus stawia sobie za cel promowanie Pomorza Zachodniego oraz Szczecina.

2. W wyjeździe mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za żadnego z uczestników wyjazdu – za jego zachowanie, zaniedbanie czy zaniechanie w jakikolwiek sposób. Każdy z uczestników odpowiada sam za siebie i ponosi konsekwencje swojego zachowania, zaniedbania czy zaniechania.

3. Każda osoba biorąca udział w wyjeździe robi to na własną odpowiedzialność i powinna ubezpieczyć się we własnym zakresie. Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie ważny dowód osobisty.

4. Rower musi spełniać wymogi odpowiednich przepisów prawnych obowiązujących w Polsce i Niemczech w tym musi być wyposażony w oświetlenie przednie i tylne.

5. Chociaż przepisy tego nie wymagają, dla własnego bezpieczeństwa obowiązkowo należy wyposażyć się w kask rowerowy.

6. Należy pamiętać o zabraniu zapasowej dętki, zestawu naprawczego oraz innych akcesoriów potrzebnych do wymiany dętki i naprawy roweru, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Organizatorzy nie zapewniają wsparcia serwisowego ani żadnego innego wsparcia poza dobrym humorem podczas wyjazdu.

7. Wszystkich uczestników obowiązują przepisy ruchu drogowego obowiązujące na terytorium kraju, w którym danym momencie będziemy przebywać.

8. Tempo jazdy: turystyczne (20 – 25km/h). Dystans do pokonania ok. 220km. Pierwszy dzień 110km, drugi dzień 110km. Jedziemy w grupie i zależy nam na wspólnym miłym spędzeniu czasu, podczas delektowania się pięknem Pomorza Zachodniego.

9. Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS nie pobiera za udział w wyjeździe żadnej opłaty, a jedynie pośredniczy w rezerwacji wspólnego noclegu dla uczestników wyjazdu oraz innych kosztów wynikających z organizacji przejazdu. Ze względów logistycznych, ilość miejsc jest ograniczona, decyduje więc kolejność na zapisów.. Opłatę należy dokonać elektronicznie w momencie zapisów. Brak wpłaty rozumiane jest jako rezygnacja ze wspólnego wyjazdu. Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus nie odpowiada za standard, obsługę ani inne rzeczy oferowane przez inne firmy, z których usług będziemy korzystali.

11. Należy pamiętać o odpowiednim ubraniu – proponujemy na tzw. „cebulkę” – stopy i dłonie najszybciej się wychładzają, wskazana jest też dobra przeciwdeszczowa kurtka.

12. Każdy uczestnik naszej wyprawy przekazuje na rzecz Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS kwotę 130 zł.
Kwota w całości zostanie przeznaczona na organizację wyjazdu. W ramach przekazanych środków uczestnicy mają zagwarantowane:
– nocleg ze śniadaniem Hotel Margo Cedyn
– transport bagaży, wozem technicznym w trakcie wyjazdu.
Pozostałe wyżywienie we własnym zakresie,

13. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Organizatora wyjazdu dla potrzeb wyjazdu.

14. Uczestnik wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z jego osobą, mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję a także w celach marketingowych Organizatora i sponsorów.

15. Miejsce zbiórki – parking przy jeziorze Szmaragdowym

17. Obecność uczestnika wycieczki jest potwierdzeniem, że zapoznał się z regulaminem, zrozumiał jego treść i w pełni akceptuje jego zapisy, w szczególności fakt, że sam jest odpowiedzialny za swoje czyny czy brak odpowiedniego przygotowania do wyjazdu.

UWAGA: wyjazd z powodu obostrzeń epidemiologicznych może nie dojść do skutku, w takim przypadku zostanie zwrócona kwota wpisowego pomniejszona o 10zł (koszty zapisów elektronicznych, przelewu zwrotnego i księgowości)
UWAGA: w czasie wyjazdu mogą być wprowadzone obostrzenia wynikające ze stanu epidemiologicznego tak jak jazda w małych grupach na trasie, śniadanie w formie suchego prowiantu, lub inne.

UWAGA:

UWAGA: wyjazd z powodu obostrzeń epidemiologicznych może nie dojść do skutku, w takim przypadku zostanie zwrócona kwota wpisowego pomniejszona o 10zł (koszty zapisów elektronicznych, przelewu zwrotnego i księgowości)
UWAGA: w czasie wyjazdu mogą być wprowadzone obostrzenia wynikające ze stanu epidemiologicznego tak jak jazda w małych grupach na trasie, śniadanie w formie suchego prowiantu, lub inne.