Program Społecznik 2019-2021

Drodzy, gorąco dziękujemy za Wasze głosy oddane na projekt “Turystyka rowerowa – szkolenia i praktyczny poradnik (edycja druga)” w ramach głosowania w Budżecie Obywatelskim Województwa Zachodniopomorskiego w Program Społecznik! To dzięki Wam będziemy mogli zrealizować drugie wydanie poradnika rowerowego “Turystyka rowerowa”. 

Dziękujemy komisji oceniającej nasze projekty “Rodzinny Rajd Rowerowy ‘Poznajemy Szczecin z Przewodnikiem'” oraz “IV Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy” za pozytywną ocenę i dopuszczenie naszych projektów do realizacji. 

Już dzisiaj zapraszamy Was na te wydarzenia!

Ogromnie cieszymy się, że zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz Program Społecznik daje wiatr w żagle zachodniopomorskich organizacji pozarządowych i dzięki temu programowi możemy realizować dla mieszkańców naszego województwa wydarzenia na które byłoby bardzo ciężko pozyskać środki z innych źródeł. Dziękujemy!

About the author: GRYFUS

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus powstał w 2014 roku jako kontynuacja działalności prowadzonej od 2011 roku w ramach przyzakładowego klubu PCF Cycling Team. Klub od samego początku obrał sobie za cel promocję Szczecina oraz Pomorza Zachodniego, a wyrazem tego jest logo klubu, stroje klubowe w tradycyjnych barwach Szczecina. Dynamiczny rozwój klubu sprawił, że 10 marca 2017 roku nasza organizacja uzyskała formę prawną i powstała Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus. Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus po niespełna pięciu latach działalności stał się organizatorem największych w Szczecinie oraz na Pomorzu Zachodnim wydarzeń turystyki rowerowej. W wyjazdach i wydarzeniach organizowanych przez Fundację Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus mogą uczestniczyć każdy rowerzysta czy miłośnik turystyki rowerowej. Zapraszamy!

Dodaj komentarz