Program Społecznik dla Gryfusa

Dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbyła się konferencja prasowa poświęcona kolejnej edycji Program Społecznik.
Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz podsumował dotychczasowe inicjatywy, które zostały zrealizowane w ramach tego programu, a przedstawiciele organizacji pozarządowych, które otrzymały dotacje w najnowszym naborze, przedstawili realizowane przez te organizacje projekty.

Czujemy się zaszczyceni, że w tym gronie znalazła się Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus.
Podczas konferencji podpisano pierwsze umowy w ramach najnowszego naboru Program Społecznik.
Prezes Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus Paweł Malinowski wraz z Prezes Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Natalia Wegner podpisali umowy na realizację trzech gryfusowych projektów, które będziemy organizowali w najbliższym czasie:
– Turystyka rowerowa – szkolenia i praktyczny poradnik (edycja druga),
– Rodzinny Rajd Rowerowy „Poznajemy Szczecin z Przewodnikiem”,
– IV Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy.

Przy tej okazji dziękujemy wszystkim mieszkańcom Pomorze Zachodnie za głosy oddane w ramach Budżetu Województwa Zachodniopomorskiego na nasz projekt.

About the author: GRYFUS

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus powstał w 2014 roku jako kontynuacja działalności prowadzonej od 2011 roku w ramach przyzakładowego klubu PCF Cycling Team. Klub od samego początku obrał sobie za cel promocję Szczecina oraz Pomorza Zachodniego, a wyrazem tego jest logo klubu, stroje klubowe w tradycyjnych barwach Szczecina. Dynamiczny rozwój klubu sprawił, że 10 marca 2017 roku nasza organizacja uzyskała formę prawną i powstała Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus. Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus po niespełna pięciu latach działalności stał się organizatorem największych w Szczecinie oraz na Pomorzu Zachodnim wydarzeń turystyki rowerowej. W wyjazdach i wydarzeniach organizowanych przez Fundację Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus mogą uczestniczyć każdy rowerzysta czy miłośnik turystyki rowerowej. Zapraszamy!

Dodaj komentarz