Rugia z Gryfusem

Zapraszamy na rowerowe zwiedzanie przepięknej Rugii. Będzie to już 9 wyprawa na którą zabierze was Gryfus. przywita na malowniczy wyspa , z pięknymi klifami, wspaniałymi trasami rowerami i nie zapomnianym widokami.

Rugia z  Gryfusem 2020

19-21.06.2020

 1. Organizatorem wyjazdu jest Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus. Wyjazd nie ma celu komercyjnego, a Organizator jedynie wykupuje usługi od innych podmiotów w imieniu uczestników wyjazdu, aby dzięki odpowiedniej ilości uczestników uzyskać jak najlepsze warunki finansowe dla uczestników wyjazdu. Wyjazd ma na celu promocję turystyki rowerowej, przybliżenie uczestnikom wyprawy piękna szlaków rowerowych Rugii oraz integrację miłośników turystyki rowerowej. Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus podczas swoich wypraw promuje Pomorze Zachodnie oraz Szczecin poprzez rozdawanie materiałów promocyjnych oraz zachęcanie napotkanych rowerzystów do odwiedzenia Szczecina oraz Pomorza Zachodniego.
 2. W wyjeździe mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie. Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za żadnego z uczestników wyjazdu, za jego zachowanie, zaniedbanie czy zaniechanie w jakikolwiek sposób. Każdy z uczestników odpowiada sam za siebie i ponosi konsekwencje swojego zachowania, zaniedbania czy zaniechania.
 3. Każda osoba, która bierze udział w wyjeździe, robi to na własną odpowiedzialność i powinna ubezpieczyć się we własnym zakresie.
 4. Chociaż przepisy tego nie wymagają, dla własnego bezpieczeństwa należy obowiązkowo wyposażyć się w kask rowerowy.
 5. Wszystkich uczestników obowiązują przepisy ruchu drogowego obowiązujące na terytorium państwa w którym aktualnie będziemy przebywać.
 6. Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus nie pobiera za udział w wyjeździe żadnej opłaty a jedynie pośredniczy w rezerwacji wspólnego noclegu dla uczestników wyjazdu oraz opłaceniu transportu. Środki nie wykorzystane z danego wyjazdu zostają przekazane po wyjeździe na cele statutowe Fundacji.
 7. Należy pamiętać o odpowiednim ubraniu – proponujemy na tzw. „cebulkę”, stopy i dłonie najszybciej się wychładzają, dobra przeciwdeszczowa kurtka wskazana.
 8. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Organizatora wyjazdu dla potrzeb wyjazdu.
 9. Uczestnik wyraża zgodę, aby zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z jego osobą, mogły być wykorzystane przez prasę, radio i telewizję a także w celach marketingowych Organizatora i sponsorów. Fundacja nie udostępnia danych osobowych, ani innych wrażliwych danych żadnemu sponsorowi. Dane mogą być wykorzystane jedynie w celu rejestracji na miejscach noclegowych lub w dokumentach wymaganych przez urzędy państwowe.
 10. Obecność uczestnika wycieczki jest potwierdzeniem, że zapoznał się z regulaminem, zrozumiał jego treść i w pełni akceptuje jego zapisy, w szczególności fakt, że sam jest odpowiedzialny za swoje czyny czy brak odpowiedniego przygotowania do wyjazdu.

 

Cena 470,00 obejmuje:

– Transport z Szczecina na miejsce startu

– Transport powrotny do Szczecina z mety

–  2 noclegi na trasie ze śniadaniem pokoje 3-6 osobowe

– wynajęcie samochodu (Van) do zabezpieczenia technicznego.

 Harmonogram płatności:

 1. W momencie zapisów kwota 100 zł jako opłata rejestracyjna
 2. W terminie do 30.04 każdy uczestnik wpłaca pozostałą kwotę tj. 370,00 zł z dopiskiem Rugia  z Gryfusem 2020 imię i nazwisko uczestnik

Opłata rejestracyjna jest bezzwrotna i w przypadku rezygnacji przechodzi na cele statutowe Fundacji.

Nie ma możliwości przepisania pełnego pakietu na innego uczestnika jeśli na liście rezerwowej znajdują się inni chętni do wyjazdu.

Wstępny plan wyjazdu:


19 czerwca


godz. 5:00 zbiórka i załadunek rowerów

godz. 8:00 start na trasę Rajdu


20 czerwca


drugi dzień rajdu

 

21 czerwca

trzeci  dzień Rajdu

powrót do Szczecina ok. 23:00

Dodaj komentarz