Rodzinne Rajdy Rowerowe „Poznajemy Szczecin z Przewodnikiem”

13 października 2019 zapraszamy gorąco na pierwszy rajd z cyklu Rodzinne Rajdy Rowerowe „Poznajemy Szczecin z Przewodnikiem”.
Podczas pierwszego rajdu piękno Szczecina podczs jazdy na rowerze będzie nam przybliżał Michał Rembas – znany szczeciński przewodnik i autor wielu książek o stolicy Pomorza Zachodniego.

Podczas wycieczki zwiedzimy urokliwe uliczki Pogodna, z pięknymi willlami sprzed 110 lat oraz imponiujące aleje Cmentarza Centraknego a także zobaczymy ciekawą architekturę Niebuszewa i Niemierzyna.

Michał Rembas – znany szczeciński przewodnik i autor wielu książek o naszym mieście przygotował niezwykle interesującą trasę o długości 15 kilometrów, więc każdy chętny bez większego wysiłku da radę pokonać ten dystans.
Przejazd będzie także naszym apelem do władz Szczecina o dalszy rozwój infrastruktury rowerowej w stolicy Pomorza Zachodniego.

Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Zarejestrowani uczestnicy wydarzenia otrzymają na koniec rajdu poczęstunek.
Kupony na poczęstunek będą wydawane w miejscu rozpoczęcia rajdu do godz. 10.45. Po tym czasie nieodebrane kupony zostaną przekazane dla niezarejestrowanych uczestników rajdu.Gorąca prośba o wycofanie swojego zgłoszenia w systemie datasport.pl w razie rezygnacji z udziału w rajdzie, aby nie blokować miejsca dla innych chętnych.


W razie jakichkolwiek pytań prośba o mail na adres klub@gryfus.szczecin.pl lub kontakt telefoniczny (po godz. 16:00) na numer: +48 514-099-029.


Rajd jest reaktywacją cyklu “Rowerowe Podróże małe i Duże”, które kilka lat temu zainicjował Jarosław Łojko.
Zapraszamy serdecznie!

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Program Społecznik

Dodaj komentarz