TELEFON (wymagane )
  WYSZUKIWARKA PACZKOMATU


  W przypadku wysyłki koszt wysyłki pokrywa zamawiający:

  ✔️ Wysyłka kurierem Inpost na wskazany adres w Polsce: Koszt: 15,29 pln (14,99 pln – przesyłka w gabarycie A na wskazany adres w Polsce + 0,30pln – foliopak). Tytuł przelewu: wysyłka – imię i nazwisko

   

  ✔️ Wysyłka do paczkomatów InPost: Koszt: 12,29 pln (11,99pln – przesyłka w gabarycie A do wskazanego paczkomatu + 0,30pln – foliopak). Tytuł przelewu: wysyłka [numer paczkomatu] – imię i nazwisko

  Dane do przelewu:

  40 1750 0012 0000 0000 3673 8715

  Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus

  Tytuł przelewu zgodnie z powyższymi wytycznymi.

   

  Jako Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus złożyliśmy projekt: „Pierwsza pomoc oraz wyposażenie apteczek pierwszej pomocy dla uczestników wycieczek i wypraw rowerowych” (numer inicjatywy: 112/RIO/SPOŁ/2021).
  Szkolenie skierowane w sposób szczególny do organizatorów i uczestników wycieczek i rajdów rowerowych, ale zapraszamy do udziału w szkoleniach wszystkich chętnych.
  Spośród wszystkich złożonych inicjatyw regionalnych tylko 29 uzyska finansowanie na ich realizację stąd GORĄCO PROSIMY mieszkańców naszego województwa od oddawania swoich głosów na nasz projekt.
  Złożono wiele wspaniałych i godnych polecenia inicjatyw, ale mamy wielką nadzieję, że swój głos oddacie na nasz projekt.
  ✅Głosujemy na platformie : https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/ do dnia 12 grudnia do godz. 23.59.

  2 thoughts on “”

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.